Drukuj
Kategoria: Z życia Śląska
Odsłony: 635

Polska Liga Koszykówki ogłosiła terminarz na nadchodzący sezon 2021/2022 rozgrywek Energa Basket Ligi. Trójkolorowi rozpoczną zmagania 5 września od meczu w Zielonej Górze z Enea Zastalem BC. 

Tydzień później WKS Śląsk zagra kolejne bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie wyjazdowe - ze Stalą w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwszy mecz w hali Orbita zaplanowano na 15 września z Twardymi Piernikami Toruń. Kiedy czekają nas inne hity we Wrocławiu? 3 października do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie Anwil Włocławek, 27 grudnia Enea Zastal BC, 1 stycznia Stal, a 12 marca Legia Warszawa.

Mecze WKS Śląska Wrocław w sezonie 2021/2022 (stan na dzień 28.07.2021 r.):

[PLK] 5 września - vs. Zastal (Zielona Góra, XX:XX)

[PLK] 12 września - vs. Stal (Ostrów Wielkopolski, XX:XX)

[PLK] 15 września - vs. Twarde Pierniki (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 20 września - vs. Astoria (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 26 września - vs. Arka (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 3 października - vs. Anwil (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 9 października - vs. Czarni (Słupsk, XX:XX)

[PLK] 15 października - vs. King (Szczecin, XX:XX)

[EUROCUP] 20 października - vs. Lietkabelis (Wrocław, 20:00)

[PLK] 23 października - vs. MKS Dąbrowa Górnicza (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 27 października - vs. Boulogne (Boulogne, 20:30)

[PLK] 30 października - vs. Trefl (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 2 listopada - vs. Turk Telekom (Ankara, 19:00)

[PLK] 6 listopada - vs. Legia (Warszawa, XX:XX)

[EUROCUP] 10 listopada - vs. Lokomotiw (Wrocław, 20:00)

[EUROCUP] 17 listopada - vs. Dolomiti (Trento, 20:00)

[PLK] 21 listopada - vs. GTK (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 4 grudnia - vs. Spójnia (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 8 grudnia - vs. Hamburg Towers (Wrocław, 20:00)

[PLK] 12 grudnia - vs. HydroTruck (Radom, XX:XX)

[EUROCUP] 15 grudnia - vs. Partizan (Belgrad, 20:30)

[PLK] 18 grudnia - vs. Start (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 22 grudnia - vs. Joventut (Wrocław, 20:00)

[PLK] 27 grudnia - vs. Zastal (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 1 stycznia - vs. Stal (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 7 stycznia - vs. Astoria (Bydgoszcz, XX:XX)

[EUROCUP] 11 stycznia - vs. Morabanc (Andorra, 20:00)

[PLK] 15 stycznia - vs. Arka (Gdynia, XX:XX)

[EUROCUP] 18 stycznia - vs. Lietkabelis (Panevezys, 18:00)

[PLK] 22 stycznia - vs. Anwil (Włocławek, XX:XX)

[EUROCUP] 25 stycznia - vs. Boulogne (Wrocław, 20:00)

[PLK] 29 stycznia - vs. Czarni (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 2 lutego - vs. Turk Telekom (Wrocław, 20:00)

[PLK] 6 lutego - vs. King (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 9 lutego - vs. Lokomotiw (Krasnodar, 17:30)

[PLK] 12 lutego - vs. MKS Dąbrowa Górnicza (Dąbrowa G., XX:XX)

[PUCHAR POLSKI] 17-20 lutego - LUBLIN

[PLK] 5 marca - vs. Trefl (Sopot, XX:XX)

[EUROCUP] 9 marca - vs. Dolomiti (Wrocław, 20:00)

[PLK] 12 marca - vs. Legia (Wrocław, XX:XX)

[EUROCUP] 16 marca - vs. Hamburg Towers (Hamburg, 19:30)

[PLK] 20 marca - vs. Twarde Pierniki (Toruń, XX:XX)

[EUROCUP] 22 marca - vs. Partizan (Wrocław, 20:00)

[PLK] 25 marca - vs. GTK (Gliwice, XX:XX)

[EUROCUP] 30 marca - vs. Joventut (Badalona, 20:45)

[PLK] 2 kwietnia - vs. Spójnia (Stargard, XX:XX)

[EUROCUP] 6 kwietnia - vs. Morabanc Andorra (Wrocław, 20:15)

[PLK] 9 kwietnia - vs. HydroTruck (Wrocław, XX:XX)

[PLK] 13 kwietnia - vs. Start (Lublin, XX:XX)