Blue Flower

Ertugrul Erdogan nie będzie trenerem Śląska Wrocław w sezonie 2023/2024. Turecki szkoleniowiec zdecydował się na wykorzystanie zawartej w kontrakcie klauzuli umożliwiającej rozwiązanie umowy po zakończeniu obecnych rozgrywek.
Ertugrul Erdogan zastąpił Andreja Urlepa na stanowisku szkoleniowca WKS-u w lutym obecnego roku. Pod jego wodzą Śląsk zakończył sezon zasadniczy na pierwszym miejscu, a następnie dotarł do finałów Energa Basket Ligi i zdobył srebrny medal mistrzostw Polski.
- Kibice oraz cała organizacja Śląska sprawili, że we Wrocławiu czułem się jak w domu i będę wspominał spędzony tutaj czas bardzo miło. Chciałbym podziękować za zaangażowanie i współpracę wszystkim osobom związanym z klubem. WKS to bardzo profesjonalna organizacja i jestem przekonany, że będzie osiągał kolejne sukcesy w Polsce oraz skutecznie budował swoją reputację w Europie. Postanowiłem, że obecnie najlepszą decyzją dla mnie i mojej rodziny będzie rozstanie z klubem, ale życzę Śląskowi wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się jeszcze na koszykarskim szlaku – mówi nam Ertugrul Erdogan.
Trenerze, dziękujemy za pełne zaangażowanie i profesjonalizm podczas pracy we Wrocławiu oraz kolejny medal w klubowej gablocie. Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!