Blue Flower

W niedzielę 11-go stycznia trenerzy osiedlowi i senioralni pierwszy raz w tym roku przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Tym razem Śląsk podejmował Pogoń Szczecin. Trenerzy przygotowali wiele atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z : boiska do badmintona, bramki celnościowej, stołów do piłkarzyków, tarcz do darta, stanowiska do rzutu woreczkami oraz jeża ringo, tenisa stołowego. Stanowiska były oblegane prze licznie przybyłych kibiców, niestety nasi piłkarze ponieśli porażkę 0:1. Tutaj galeria zdjęć.

W dniu 27 grudnia w kręgielni Sky Tower odbyło się noworoczne spotkanie trenerów osiedlowych i senioralnych, podczas którego podsumowano rok 2023 i przedstawiono plany na 2024 r. W spotkaniu uczestniczył Przewodniczący WSZS Bohdan Aniszczyk. W trakcie spotkania rozegrano mini turniej w kręgle, na zakończenie Przewodniczący WSZS i Dyrektor Programu złożyli życzenia wszystkim uczestnikom spotkania z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2024.

Podczas inauguracji nowej hali Ślęzy Wrocław na Kłokoczycach trenerzy osiedlowi i senioralni przygotowali stanowiska, przy których kibice - zwłaszcza najmłodsi - spędzali aktywnie czas przed i w czasie przerwy meczu ligowego naszej kobiecej drużyny koszykarskiej.
Przygotowane atrakcje cieszyły się ogromną popularnością i widać było, że taka forma uatrakcyjnienia czasu przerw w meczu bardzo przypadła do gustu dzieciom i ich rodzicom.

W sobotę 9-go grudnia trenerzy osiedlowi i senioralni ostatni już raz w tym sezonie przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Już w rundzie rewanżowej Śląsk podejmował Koronę Kielce. Trenerzy przygotowali wiele atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z : boisko do badmintona, bramkę celnościową, stoły do piłkarzyków, tarcze do darta, stanowisko do rzutu woreczkami oraz jeża ringo. Stanowiska były chętnie odwiedzane przez przybyłych kibiców. Mecz zakończył się remisem 0:0. Do zobaczenia w przyszłym roku.

W niedzielę 3-go grudnia trenerzy osiedlowi i senioralni kolejny już raz w tym sezonie przygotowali na terenie stadionu Tarczyński Arena miasteczko sportowe. Tym razem Śląsk podejmował mistrza Polski - Raków Częstochowa. Trenerzy przygotowali wiele atrakcji. Chętni mogli skorzystać między innymi z : boisko do badmintona, bramkę celnościową, stoły do piłkarzyków, tarcze do darta, stanowisko do rzutu woreczkami oraz jeża ringo, tenis stołowy. Stanowiska były oblegane prze licznie przybyłych kibiców (komplet 40 tysięcy) a kibice zadowoleni z tytułu mistrza jesieni. Mecz zakończył się remisem 1:1. Tutaj galeria zdjęć.

Pomimo niskiej temperatury podopieczni trenerów Michała i Daniela ze Szkoły Podstawowej nr 50 nadal chętnie uczestniczą w zajęciach sportowych na świeżym powietrzu. Na ostatnim treningu ćwiczyli oni podstawowe elementy zarówno piłki nożnej jak i siatkowej. Na zakończenie odbył się wyrównany mecz zakończony remisem rozegrany w dobrej atmosferze z zachowaniem zasad czystej gry.

W dniu 17 listopada na zaproszenia Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka odbyło się spotkanie w Sali Wielkiej w Starym Ratuszu, w trakcie którego Prezydent Wrocławia w obecności Radnych Miasta Wrocławia i Dyrektora Biura Sportu UM dziękował za zaangażowanie w pracy na rzecz dzieci, młodzieży i wrocławskich seniorów.
Osoby zaproszone zostały uhonorowane okolicznościowymi dyplomami. Tutaj galeria zdjęć ze spotkania.
W spotkaniu uczestniczyli