Blue Flower

Duma z koszykarskiego Śląska Wrocław. Ósme zwycięstwo z rzędu, wspaniały doping i wygrana Śląska w dogrywce. Trener osiedlowy po raz kolejny wraz z rodzinami aktywnie uczestniczył w kibicowaniu.
 

Podczas meczu ligowego Śląsk - Legia dopisała frekwencja. Dużo młodych wrocławian odwiedziło miasteczko sportowe WSZS przygotowane przez trenerów osiedlowych w sektorze rodzinnym - przeszło 1000 osób. Teraz nastąpi przerwa w meczach ligowych aż do stycznia. Tutaj galeria zdjęć.

W dniu 15 listopada zakończył się turniej piłki nożnej z udziałem 6 zespół organizowany przez trenera osiedlowego Oktawiusza.

Jak każdego roku dzień 11 listopada WSZS wspólnie z trenerami osiedlowi i senioralnymi przygotowali wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców Wrocławia. Spotkaliśmy się na Wyspie Słodowej. W załączeniu realizacja zdjęciowa.

Jesienne treningi z trenerem osiedlowym Mateuszem przy ul. Składowej cieszą się dużym zainteresowaniem. Tak jak co roku dzieci i młodzież mają możliwość korzystania z oświetlonego boiska, co pozwala na aktywność fizyczną nie tylko w godzinach popołudniowych.


Piękna pogoda w październiku pozwala, że zajęcia na Nowym Dworze trwają w najlepsze. Na SP 113 poza popularnymi sportami bawimy się też w takie sporty zespołowe jak rugby.

W ostatnią niedzielę trener Daniel wraz ze swoją grupą kibicowali drużynie Śląska Wrocław w meczu ligowym z Jagiellonią Białystok. Dzieci chętnie uczestniczyły również w atrakcjach sportowych przygotowanych przez trenerów. Mecz ostatecznie zakończył się remisem. Po ostatnim gwizdku dzieci w dobrych nastrojach zbierały autografy od swoich ulubieńców.

W dniu 23 października w trakcie meczu  Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok w sektorze rodzinnym z dużym powodzeniem funkcjonowało miasteczko sportowe przygotowane przez trenerów osiedlonych. Odwiedziło nas przeszło 800 młodych wrocławian. Zapraszamy na kolejne spotkania w listopadzie.