Blue Flower

Zapraszamy do uczestnictwa w cotygodniowych zajęciach z piłki siatkowej. Zajęcia są prowadzone pod okiem trenera osiedlowego Piotra Zalewskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 we Wrocławiu przy ulicy Solskiego 15. Gramy w siatkówkę w każdy poniedziałek w godzinach od 17.45 do 19.45.

Dnia 18.03 mieliśmy okazję ponownie wspólnie uczestniczyć w zmaganiach Śląska Wrocław. Tym razem przeciwnikiem wrocławian była Stal Mielec (1:1). W przerwach od spotkania kibice mogli skorzystać z wielu stanowiska - unihokeja, mini boiska do piłki nożnej, czy strzelania z łuku. Frekwencja niewątpliwie dopisała ;)

Bardzo aktywne popołudnie spędziły dzieci podczas zajęć sportowo rekreacyjnych z trenerem osiedlowym przy Szkole Podstawowej Nr 50 ul. Czeska.
Podopieczni trenera Michała i Daniela bardzo licznie stawili się na zajęciach co widać na zdjęciach :).
Widać wśród uczestników radość z pierwszych oznak zbliżającej się wiosny. Do zobaczenia na zajęciach!

W ostatni czwartek na boisku przy szkole podstawowej nr 50 wystartowała kolejna edycja zajęć z trenerem osiedlowym. Pomimo nie najcieplejszej aury frekwencja dopisała. Trenerzy przygotowali swoim podopiecznym trening sprawnościowy z elementami piłkarskimi, na koniec rozegrany został tradycyjny mecz. Całe zajęcia przebiegały w bardzo dobrej atmosferze a dzieci już zapowiedziały chęć uczestnictwa w następnych treningach.