Miłośnicy siatkówki plażowej – czas rozpocząć sportową rywalizację!Zapraszamy do udziału w cyklu sześciu wiosennych turniejów „Siatkarskie Soboty Na Grobli”, organizowanych przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy.
Przed nami sześć pełnych emocji sobotnich spotkań na piasku:
16 maja
23 maja
30 maja
6 czerwca
13 czerwca
27 czerwca
Turnieje będą rozgrywane w godzinach 16:00–19:00 na dwóch boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Grobli 30 we Wrocławiu. Zawody odbędą się w formule OPEN, a drużyny będą składały się z dwóch zawodników.
Do udziału zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej – bez względu na poziom zaawansowania. Liczyć się będą sportowe emocje, dobra atmosfera i walka o każdy punkt!
Udział w turniejach jest całkowicie bezpłatny.
Zgłoszenia do pierwszego turnieju przyjmowane są pod adresem:piotrek_zalewski6@wp. pl
Zapisy trwają do piątku, 15 maja, do godziny 16:00.Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
Nie zwlekajcie i dołączcie do sportowych emocji na Grobli!








