Blue Flower

W dniu 23 czerwca na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 97 we Wrocławiu odbyła się inauguracja LATA Z TRENEREM OSIEDLOWYM I TRENEREM SENIORALNYM. Uroczystego otwarcia dokonali Przewodniczący WSZS Bohdan Aniszczyk i Dyrektor Szkoły Andrzeja Słoko. Życzyli oni wszystkim uczestnikom - a było ich ponad 120 (dzieci, młodzież oraz grupy wrocławskich seniorów) miłego pobytu podczas sportowej rywalizacji oraz z okazji zbliżających się wakacji dobrego i aktywnego wypoczynku, nabrania sił i odporności, tak żebyśmy mogli się wszyscy spotkać na inauguracji sportowego roku szkolnego 2021/2022 we wrześniu. Tutaj galeria zdjęć.

Po uroczystym otwarciu rozpoczęły się konkurencje sportowe, podczas których była bardzo zacięta rywalizacja pomiędzy poszczególnymi uczestnikami.
Trenerzy przygotowali i przeprowadzili następujące turnieje:
- mini piłka nożna grupa młodsza : 1.C Blue Stars, 2.Śródmieście , 3.SP 32
- mini piłka nożna grupa starsza : 1.Orły , 2.Amimiry , 3.Byczki
- siatkówka plażowa w kat. open: 1.Kudowianka 2.Dzbany, 3.Girls
- strzały z łuku dziewczęta : 1.Basia , 2.Oliwia , 3.Zosia
- strzały z łuku chłopcy : 1.Oliwier 2.Alan , 3.Krzysztof
Odbył się również turniej „bule bez bólu” osobno dla seniorów i młodzieży, a na zakończenie odbyła się rywalizacja pomiędzy seniorami a młodzieżą. Można powiedzieć, że była to prawdziwa integracja międzypokoleniowa.
Na zakończenie poszczególnych konkurencji trzy pierwsze miejsca uhonorowano okolicznościowymi medalami i nagrodami rzeczowymi .
Więcej informacji o programie Lata z Trenerem Osiedlowym i Trenerem Senioralnym na wkrótce na naszej stronie.