Blue Flower

W dniu 27 sierpnia na wrocławskiej Pergoli odbył się II festyn - warsztaty z FISTBALLEM połączony z zakończeniem LATA Z TRENEREM Osiedlowym i Trenerem Senioralnym 2022.
Podczas sobotniej imprezy, w której uczestniczyły całe rodziny (dzieci, rodzice, dziadkowie) przygotowano mnóstwo sportowych atrakcji, między innymi :

- II warsztaty gry w fistball na specjalnie przygotowanym boisku, które przygotowane i przeprowadzone były przez reprezentantkę Polski w fistball Kingę Guszczę,
- warsztaty gry w bule z możliwością uczestniczenia w zajęciach i mini meczu prowadzonym przez instruktora Grzegorza Ulańczyka
- warsztaty pomocy przedmedycznej przygotowane i prowadzone przez Monikę Bednarek (trzy fantomy)
- gigantyczna gra planszowa,
- rozgrywki w mini piłkę nożną na specjalnie przygotowanym boisku,
- rekreacyjny tor przeszkód (strzelanie z łuku, rzuty do celu woreczkami i ringo),
- gra w piłkarzyki,
- boisko do badmintona.
W trakcie trwania pikniku odwiedzało nasze stanowiska wiele osób. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe upominki/nagrody ufundowane przez WSZS ,Halę Stulecia, MCS Wrocław (pamiątkowe medale, koszulki, wejściówki do ZOO i Hali Stulecia, czapeczki, vouchery na lody). W pikniku, który miał na celu promocję programów oraz aktywne spędzanie czasu wolnego przez wrocławian z całymi rodzinami udział wzięło ponad 800 uczestników.
Tutaj galeria zdjęć.