Blue Flower

Za nami kolejny festyn LATA Z TRENEREM OSIEDLOWYM I TRENEREM SENIORALNYM. W dniu 22 sierpnia po raz ostatni gościliśmy na wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia. Głównym hasłem imprezy były WARSZTATY z FISTBALLEM, podczas których uczestnicy (osoby dorosłe oraz grupa dzieci i młodzieży - łącznie w zajęciach uczestniczyło około 25 osób, które na zakończenie zajęć otrzymali okolicznościowe koszulki z Fistballa) mieli możliwość poznania dyscypliny, odbycia wspólnego treningu przeprowadzonego przez Kingę Goszczę reprezentantkę Polski oraz rozegrania mini meczu (udostępniliśmy przenośne boiska do fistballa oraz profesjonalne piłki ).

Oprócz warsztatów trenerzy przygotowali dla uczestniczących osób dzieci, młodzieży, seniorów kilka stanowisk z różnorodnymi dyscyplinami sportowo-rekreacyjnymi: boisko do mini piłki nożnej i mini unihokeja, dwa boiska do badmintona, piłkarzyki 2 stoły, pomoc przedmedyczna (3 fantomy), 3 stanowiska do strzelania z łuków, korfball, rekreacyjny tor przeszkód z grami zręcznościowymi, bule (przygotowano specjalny bulodrom, na którym odbywały się mini turniej).
Na zakończenie dla tych uczestników, którzy uczestniczyli w różnych aktywnościach otrzymali drobne upominki (okolicznościowe koszulki, smycze, magnesy, vouchery) ufundowane przez WSZS. Pomimo nie najlepszej pogody w festynie łącznie uczestniczyło około 480 osób.
Kolejna impreza kończąca LATO 2021 odbędzie się 29 sierpnia na Psim Polu ( tereny zielone Spółdzielni Mieszkaniowej B. Krzywoustego) w godzinach 14.30 -18.00. ZAPRASZAMY!
Tutaj galeria zdjęć.