Blue Flower

W dniu 06.11.2021r. (sobota) na bulodromach przy ul. Inflanckiej w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny”:   Wrocławski Szkolny Związek Sportowy (WSZS), Wrocławskie Centrum Seniora (WCS) i Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Bolesława Krzywoustego zorganizowały pierwsze Mistrzostwa Wrocławia seniorów w BULE drużyn trzyosobowych (TRIPLETY).

W Mistrzostwach wystartowało trzydzieścioro  seniorek i seniorów  (dziesięć drużyn trzyosobowych) którym kibicowało co najmniej tyleż kibiców. Zawody rozegrano w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, następnie play-off i mecze o miejsca. Po ponad 3-godzinnej rywalizacji w wesołej atmosferze i przy typowo jesiennej ale słonecznej pogodzie, zwyciężyła drużyna z ZAKRZOWA przed INFLANCKĄ i KRZYKAMI.

WYNIKI Pierwszych Mistrzostw WROCŁAWIA w BULE - TRIPLETY

  1. ZAKRZÓW (Janek2, Kazik, Mariusz);
  2. INFLANCKA (Teresa4; Andrzej2, Fryderyk)
  3. KRZYKI (Marta; Antoni; Zygmunt);
  4. POLESKA (Irena2,Krysia2,Tadeusz1);
  5. KIEŁCZÓW (Krzysztof, Tadeusz2, Zenek);
  6. U3WUWr (Ala, Krysia1,Ola);
  7. BARTOSZOWICE (Beata, Hania, Janek1);
  8. PRZEDMIEŚCIE (Ewa, Irena1, Staś);
  9. WIELKA WYSPA (Alina, Iwona, Gosia);
  10. LITEWSKA (Aurelia, Andrzej,Teresa5) .

Wszyscy uczestnicy Mistrzostw zostali uhonorowani NAGRODAMI ufundowanymi  przez WCS i WSZS i nikt nie wyjechał z Mistrzostw bez nagrody. Dodatkowe nagrody otrzymali NAJSTARSZA SENIORKA i NAJSTARSZY SENIOR MISTRZOSTW.

Nad sprawnym przebiegiem MISTRZOSTW czuwali TRENERZY SENIORALNI – Karolina, Grzesiu i Janusz i Sędzia Główny Marian.

Pierwsze Mistrzostwa Wrocławia wszyscy uznali za imprezę UDANĄ a telewizja SPORTGAME przygotowała  z niej reportaż który będzie dostępny w internecie. Tutaj galeria zdjęć.

ZAPRASZAMY również na ÓSMY JESIENNY TURNIEJ JSŚzBbB, który odbędzie się w środę (10.11) godz 11.  Następne turnieje w ramach cyklu JESIENNEGO będą odbywały się systematycznie w każdą środę listopada w godzinach 11-13 w Parku Południowym (przy pomniku F. Chopina) w zależności od panujących obostrzeń i  warunków pogodowych.