Blue Flower

W dniu 10.03 2022r. (czwartek) przy słonecznej ale mroźnej pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” zainaugurowaliśmy „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB) w 2022 roku.
Był to turniej drużyn trzyosobowych rozegrany systemem każdy z każdym. Uczestniczyło 14 zawodników (10 seniorek i 4 seniorów).
Po prawie 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna OLI (w składzie OLA, ALA i MAGDA) która pokonała w finale drużynę STASIA 6:5 a trzecie miejsce zajęła drużyna ZYGMUNTA po zwycięstwie 3:2 z drużyną ANTONIEGO. Jak widać mecze były zacięte ale wszystko obyło się bez bólu. Wszyscy zostali nagrodzeni słodyczami i zadowoleni udali się na południową kawę.

            WYNIKI TURNIEJU
1. drużyna OLI 3 zwycięstwa;
2. drużyna STASIA 2 zwycięstwa;
3. drużyna ZYGMUNTA 1 zwycięstwo;
4. drużyna ANTONIEGO bez zwycięstwa;

ZAPRASZAMY na PIERWSZY WIOSENNY TURNIEJ SŚzBbB, który odbędzie się już tradycyjnie w środę - 16.03.2022 o godz. 11 w Parku Południowym (przy pomniku F. Chopina).
Następne turnieje w ramach cyklu WIOSENNEGO będą odbywały się systematycznie w każdą środę w godzinach 11-13 jw. w zależności od panujących obostrzeń i warunków pogodowych.