Blue Flower

W dniu 06.04 2022r. (środa) pomimo kiepskiej pogody (deszcz) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się Czwarty Wiosenny Turniej „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB). Był to Turniej singlowy, który odbył się po raz pierwszy w tym roku na bulodromach Inflancka (Psie Pole). Uczestniczyło 8 zawodników (5 seniorek i 3 seniorów) tej przyjaznej seniorom dyscypliny sportu. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach play off i mecze o miejsca.
Po prawie 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła Krystyna2, która w finale pokonała Janusza i została samodzielną liderką Wiosennych Turniejów = BRAWO, trzecie miejsce zdobył Tadeusz3 pokonując w małym finale Wiesława. Mecze były zacięte ale wszystko obyło się bez bólu. Zwycięzcy zostali nagrodzeni czekoladami. Zwyciężczyni Turnieju i zdobywca 3 miejsca na zdjęciu.

39. IRENA3 1

ZAPRASZAMY na PIĄTY WIOSENNY TURNIEJ SŚzBbB w ramach cyklu WIOSENNEGO, który będzie Turniejem Wielkanocnym i odbędzie się na wrocławskiej PERGOLI w środę (13.04.2022 o godz 11) a kolejne będą odbywały się już systematycznie w Parku Południowym (przy pomniku F. Chopina) w każdą środę w godzinach 11-13 (zawsze z jednym turniejem w miesiącu na bulodromach Inflancka) – wszystko jednak będzie zależało od panujących obostrzeń i warunków pogodowych.