Blue Flower

Do końca wakacji pozostał jeszcze tydzień miejmy nadzieję słonecznej pogody.
W sobotę 20. sierpnia przygotowaliśmy wspólnie z trenerami senioralnymi i osiedlowymi dwie propozycje:
1) na wrocławskiej Pergoli odbył się II Piknik Wrocławskiego Trenera Senioralnego ze Sportową Rodziną. podczas którego wrocławscy seniorzy z rodzinami mieli możliwość spróbowania swoich umiejętności w warsztatach: w bule, nordic walking, pomiarze ciśnienia i miasteczku sportowym w następujących konkurencjach ;mini unihokej, badminton, gra planszowa, strzelanie z łuku, jeż, rzut do celu, piłkarzyki, gra.
Uroczystego otwarcia II Pikniku, który adresowany był do całych wrocławskich rodzin dokonał Bohdan Aniszczyk - radny miasta Wrocławia jeden z pomysłodawców programu, który życzył uczestnikom mnóstwo sportowych atrakcji.
W pikniku uczestniczyło przeszło 600 osób, dla wszystkich uczestników, którzy aktywnie uczestniczyli w wybranych dyscyplinach sportowych przygotowano upominki i nagrody ufundowane przez: MCS Wrocław ,Halę Stulecia i WSZS (koszulki, medale, vouchery na lody i zwiedzanie Hali Stulecia, owoce). Tutaj galeria zdjęć.
Zapraszamy na kolejną imprezę niestety już ostatnią podsumowującą LATO 2022 w dniu 27.08. w godzinach 13.00- 17.00 na wrocławską Pergolę.

2) na wrocławskim Stadionie Miejskim trenerzy osiedlowi w ramach współpracy z WKS Śląsk Wrocław przygotowali mini miasteczko sportowe w sektorze rodzinnym, które jak zwykle było bardzo licznie oblegane przez młodych wrocławian, którzy przybyli na sobotnie spotkanie. Łącznie nasze stanowiska odwiedziło przeszło 500 osób. Kolejna impreza w dniu 28 sierpnia w godzinach 13.30-16.00.