Blue Flower

W dniu 14.09. 2022r. (środa) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się ÓSMY Letni TURNIEJ „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB) - był to turniej drużyn trzyosobowych (tripety) a rozegrany został systemem każdy z każdym i mecze finałowe. Uczestniczyło 22 zawodników (14 seniorek i 8 seniorów).

Po ponad 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna ANTONIEGO, która wyprzedziła drużynę BASI i drużynę DANUSI. Przy przyjaznej bularzom pogodzie wszystko obyło się bez bólu. Zwycięzcy zostali nagrodzeni czekoladami, którymi z ochotą podzielili się z wszystkimi uczestnikami turnieju.

7. NINA, LEON, TERESA2 po1 pkt.

Po ośmiu turniejach na czele klasyfikacji SŚzBbB zmiany, na pierwsze miejsce powrócił ANTONI na drugie IRENA1 a na trzecim MARTA. Będzie walka - bo do końca LATA zostały już tylko jeden TURNIEJ.