Drukuj
Kategoria: Trener Senioralny
Odsłony: 393

W dniu 21.09. 2022r. (środa) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się DZIEWIĄTY Finałowy Letni TURNIEJ „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB), był to turniej drużyn trzyosobowych (tripety)  a rozegrany systemem każdy z każdym . Pomimo porannych deszczy i kiepskiej pogody uczestniczyło 15 zawodników (8 seniorek i 7 seniorów) . Po 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna DANUSI, która wyprzedziła drużynę IRENY2  i drużynę STASIA. Przy rozjaśniającym się niebie wszystko obyło się bez bólu.

WYNIKI  IX Letniego TURNIEJU

1. DANUSIA, MIRKA , ZYGMUNT po 10pkt. do SŚzBbB;
  2. IRENA2, KRYSTYNA2 ,BOGUŚ po 8pkt. do SŚzBbB;
  3. STAŚ, ANDRZEJ, NINA po 6pkt. do SŚzBbB;
  4. JERZY, JANUSZ, KRYSIA3 po 4pkt. do SŚzBbB;
  5. ANTONI, WŁADEK, JAGODA po 2pkt. do SŚzBbB

Po dziewiątym  finałowym  turnieju na czele  klasyfikacji  SŚzBbB  pozostał ANTONI, który został zwycięzcą CYKLU LETNIEGO, na drugie miejsce awansowała IRENA2 a na trzecim BOGUŚ. Zwycięzcy CYKLU zostali nagrodzeni przez Dyrektora Programu EXTRA nagrodami – firmowymi saszestkami.

40. BARBARA2 1

Jak widać sklasyfikowanych zostało 40 zawodników a we wszystkich dziewięciu turniejach LETNIEGO (WAKACYJNEGO) CYKLU Senioralne środy z Bulami bez BÓLU uczestniczyło ponad 200 uczestników. Zapraszam na jutrzejsze zajęcia godz.11.00 i następne TURNIEJE cyklu SŚzBbB już JESIENNE w środy 28.09 i 05.10  o godz. 11  w Parku Południowym (przy pomniku F. Chopina). ZAPRASZAMY.