Blue Flower

W dniu 31.12.2022r. (Sylwester) przy „petankowej” pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się SYLWESTROWY TURNIEJ „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB) 2022 roku, był to turniej drużyn trzyosobowych rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach i mecze o miejsca. Uczestniczyło 25 zawodników (17 seniorek i 8 seniorów) i sporej grupy kibiców  - spacerowiczów korzystających z pięknej sylwestrowej pogody a przede wszystkim Dyrektora Programu, który osobiście złożył seniorom życzenia szampańskiej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego 2023 Roku (wysłuchując również życzeń dla Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego i jak i propozycji do działalności PROGRAMU w 2023 roku – na zdjęciu).

Po prawie 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna ANTONIEGO (w składzie ANTONI, JOLA i TADEUSZ), która w finałowym meczu pokonała drużynę Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Wrocławskiego (w składzie Alicja, Ela2 i Ola). Trzecie miejsce zajęła drużyna DANUSI z MIRKĄ i GRZEGORZEM po zwycięstwie  z drużyną z Przedmieścia. Mecze były zacięte ale wszystko obyło się bez bólu i naprawdę w przyjemnej sylwestrowo-noworocznej atmosferze.

WYNIKI TURNIEJU

  1. ANTONI, JOLA i TADEUSZ – po 10 pkt.;
  2. ALICJA, ELA2 i OLA po 8 pkt.;
  3. DANUSIA, MIRKA i GRZEGORZ po 7 pkt.;
  4. EWA1,IRENA1 i STAŚ po 6 pkt.;
  5. GRAŻYNKA, BASIA i JUREK po 5 pkt.;
  6. KRYSIA1,GOSIA1 i MAGDA po 4pkt.;
  7. WANDA, TERESA2 i ZYGMUNT po 3pkt.;
  8. HELENA, CZESŁAW i NINA po 2 pkt.

W związku z dalszymi „petankowymi” prognozami pogody ZAPRASZAMY na rewanżowy pierwszy w 2023 ROKU NOWOROCZNY TURNIEJ SŚzBbB, który odbędzie się w poniedziałek 02.01. 2023 r. o godz. 11 w Parku Południowym (przy pomniku F. Chopina). Zwycięzcy w łącznej klasyfikacji obu turniejów zostaną uhonorowani słodyczami. ZAPRASZAMY.