Blue Flower

W ramach programu Wrocławski Trener Senioralny zakończył się ostatni w 2022 roku trzeci (jesienny) cykl turniejów „Senioralne środy z bulami bez bólu” (SŚzBbB).
Od początku 2022 roku odbyło się ponad 30 turniejów SŚzBbB kilkanaście TURNIEJÓW okazjonalnych :wielkanocny, barbórkowy (we współpracy z klubem ŚLĘZA Wrocław) mikołajkowy, sylwestrowy noworoczny oraz Mistrzostwa Wrocławia Seniorów we wszystkich kategoriach petankowej rywalizacji single, dublety i triplety, w których sklasyfikowano ponad 100 seniorek i seniorów a we wszystkich turniejach uczestniczyło łącznie ponad 800 zawodników („kulaczy – bularzy”).
A ponadto w 30 czwartkowych zajęciach w Parku Południowym w tym roku, których zasadniczą częścią byłe rozgrywki w petanque brało udział ponad 500 uczestników.
Ale to nie wszystko - graliśmy w MINI GOLFA , BOWLING (już piąte Mistrzostwa Wrocławia Seniorów) , bilard, pływaliśmy kajakami, byliśmy na dwudniowej aktywnej wycieczce w Głuchołazach, gdzie nawiązaliśmy kontakt i bawiliśmy się - rywalizowaliśmy z GŁUCHOŁAZKIMI SENIORAMI nawet w ŁUCZNICTWIE.
ALE NAJWAŻNIEJSZE - podczas pierwszych wrocławskich igrzysk młodzieży niepełnosprawnej (na obiektach ŚLĘZY) SENIORZY zorganizowali i prowadzili Turniej w PETANKE dla ponad 50 uczestników.
To już czwarty rok tej rozwijającej się pod tą nazwą (SŚzBbB) senioralnej dyscypliny sportu (i w tym roku przekroczyliśmy już łącznie 2000 uczestników w czteroletniej petankowej senioralnej zabawie).
JEST SIĘ CZYM POCHWALIĆ!