Blue Flower

W dniu 22.03.2023r. (jak zwykle w środę) przy wiosennej pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” wystartowaliśmy z czwartą edycją (TAK to już czwarty rok) „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB). Znowu będzie podzielony na 3 edycje (wiosenne, letnie i jesienne).
Pierwszy wiosenny był turniejem drużyn trzyosobowych rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach play-off i mecze o miejsca. Uczestniczyło 24 zawodników (17 seniorek i 7 seniorów) przy sporym zainteresowaniu kibiców - spacerowiczów a nawet telewizji TVN24.
Po ponad 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna DANUSI1 (w składzie TERESA1, DANUSIA i JANUSZ). Mecze były zacięte ale wszystko obyło się tradycyjnie bez bólu i w przyjemnej wesołej atmosferze.
WYNIKI TURNIEJU

1. DANUSIA1, TERESA1 i JANUSZ po 11pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
2. IRENA2, KRYSTYNA2 i GRAŻYNKA1 po 9 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
3. TADEUSZ, JOLA i LEON po 7 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
4. ANTONI,WANDA i ELA po 5 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
5. EWA1, STAŚ, JÓZEK po 4 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
6. KRYSIA1, OLA i MAGDA po 3 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
7. IRENA1, JUREK, MARTA po 2pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
8. ALA, DANUSIA2, ELA2 po 1pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
Zapraszamy na jutrzejsze zajęcia (godz.11), których wilczą częścią będzie gra w petanque ale także gimnastyka, 2-3km spacer nordic walking wokół oczka wodnego i przyjazne ćwiczenia na siłowni napowietrznej.
A w następną środę (29.03) godz 11 kolejny DRUGI TURNIEJ SŚzBbB jak zawsze w Parku Południowym przy Pomniku F. Chopina. ZAPRASZAMY.