Blue Flower

W dniu 29.06.2023r. (czwartek) przy pięknej, letniej pogodzie 18-osobowa grupa seniorów (14 Pań i 4 Panów i jeszcze wnuczka i wnuczek Magdy – Ina i Teodor) z „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” na dzisiejszych zajęciach gościła po raz drugi 7-osobową grupą ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami „OSTOJA” (2 wychowawczynie, anglojęzyczny stażysta z Hiszpanii i czwórka podopiecznych Marysia, Małgosia, Wiesiu i Kamil), którzy byli kapitanami zintegrowanych drużyn trzyosobowych (w każdej dwoje seniorów). Po obowiązkowej rozgrzewce odbył się Turniej rozegrany systemem każdy z każdym. Pozostała grupa seniorów rozgrywała mecze na pełnym wymiarze (do 13 - mecz i rewanż) - GRA BYŁA BARDZO EMOCJONUJĄCA i BARDZO WSZYSTKICH ANGAŻOWAŁA.
Zwyciężyła bez porażki drużyna MAŁGOSI z Basią i Zenkiem przed drużynami MARYSI i KAMILA
WYNIKI TURNIEJU
1. MAŁGOSIA,BASIA i ZENEK 3 – 6;
2. MARYSIA, ELA i STASIU 3 – 3;
3. KAMIL, TERESA i MARTA 3 – 2;
4. WIESIU, STENIA i JOLA 3 – 1.
Nie sam jednak wynik był najważniejszy ale to, że po raz pierwszy w dziejach Senioralnych Spotkań z Bulami bez Bólu zagraliśmy w składach mieszanych i z pełnym zadowoleniem wszystkich uczestników tej nowatorskiej zabawy z Petanką.
Ciężko się było rozstać – ale zawodnicy Stowarzyszenia zaprosili seniorów do siebie na ulicę Stawową 1A na Turniej Rewanżowy. Czekamy na ustalenie terminu. DO ZOBACZENIA.