Blue Flower

W dniu 29.08.2021r.  w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny”  odbył się SENIORALNY TURNIEJ w BULE o PUCHAR PREZESA Spółdzielni Mieszkaniowej im. B. Krzywoustego WROCŁAW Psie Pole. Był to turniej drużyn dwuosobowych  – łącznie w rozgrywce uczestniczyło dwudziestu zawodników (seniorek i seniorów - dziesięć dwójek). Zawody rozegrano systemem każdy z każdym w dwóch pięciozespołowych grupach a następnie pucharowo o miejsca. Przy ładnej pogodzie i bardzo wyrównanej walce w finale (po dogrywce) wygrała para EWA, IRENA przed TERESĄ i KRYSIĄ oraz ANDRZEJEM i JANKIEM. Zwycięzcy zostali nagrodzeni okazałymi pucharami ufundowanymi przez Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej im. B. Krzywoustego. Tutaj galeria zdjęć.

       WYNIKI TURNIEJU

  1. EWA1, IRENA (PRZEDMIEŚCIE).
  2. TERESA, KRYSIA (PSIE POLE)       
  3. ANDRZEJ, JANEK ( MIX Wrocław)
  4. RENATA , KRYSIA2 (PSIE POLE)       
  5. STAŚ2, FERDYNAND  (PSIE POLE)
  6. STAŚ1, ANTONI (KRZYKI)
  7. TADEUSZ, KAZIK (Grupa Rekreacyjno- Sportowa WCS)
  8. IRENA2, TERESA     (Grupa Rekreacyjno- Sportowa WCS)
  9. ANTONI2, TADEUSZ (SM PSIE POLE)
  10. GRZEŚ, SŁAWEK (PSIE POLE)

Serdecznie dziękujemy władzom Spółdzielni Mieszkaniowej im. B. Krzywoustego WROCŁAW Psie Pole za współpracę w organizacji, udostępnieniu obiektów sportowych oraz ufundowanie okazałych pucharów dla zwycięzców.

ZAPRASZAMY na ÓSMY LETNI TURNIEJ Senioralne Środy z Bulami bez Bólu który odbędzie się w środę (01.09) godz. 11.  Następne turnieje w ramach cyklu LETNIEGO będą odbywały się systematycznie w każdą środę  września w godzinach 11-13 w Parku Południowym (przy Chopinie) w zależności od panujących obostrzeń  i  warunków pogodowych.