Blue Flower

W dniach 04-05.09.2021r. (sobota – niedziela) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny”  seniorzy z Grupy SŚzBbB (Senioralne Środy z Bulami bez Bólu) uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach WROCŁAWIA w BULE (Petanque) w sobotę – par, w niedzielę - trójek.
Przy ładnej pogodzie i „bez bólu” po prawie 6 godzinnych bojach każdego dnia seniorzy (grający i kibicujący) poznali arkana gry w profesjonalną petanque i poznali, jak i czy daleko nam jeszcze, do mistrzów z SOKOŁA i PETANKI Wrocław  Jedliny Zdroju, Gorc, Wałbrzycha, Warszawy czy nawet z FRANCJI.
Dowiedzieliśmy się, mówiąc żartobliwie, że nie jesteśmy jeszcze bularzami tylko kulaczami i  gramy „chińszczyzną”.

W sobotę (w deblach) było nieźle, ale w niedzielę (trójki) było już SUPER – najlepsza drużyna seniorska (w składzie Irenka, Stasiu i Janusz) zajęła 8 miejsce na 21 teamów startujących  w mistrzostwach z 3  zwycięstwami i dwoma porażkami (tylko z półfinalistami Turnieju) +14pkt Bucholtz i +19 małe punkty 50:31 (czwarty wynik w całym turnieju).
Teraz „ZNAMY SWOJE W MIEJSCE W SZYKU” i wiemy, ile pracy przed nami.
ZAPRASZAMY na DZIEWIĄTY LETNI TURNIEJ SŚzBbB , który odbędzie się  w środę (08.09) godz 11.  Następny turniej w ramach cyklu LETNIEGO  odbędzie się w środę (15.09 – turniej finałowy zamykający LETNIE SŚzBbB) a od środy 22 września (11-13) w Parku Południowym (przy Chopinie) ruszamy z cyklem JESIENNYM (w każdą środę 11-13) w zależności od panujących obostrzeń  i  warunków pogodowych i tak aż do pierwszego śniegu – a i on nam nie straszny.  
Ze sportowym pozdrowieniem seniorzy z SŚzBbB Wrocławskiego Trenera Senioralnego