
Zajęcia z bilarda w LO XIV
Tak jak w poprzednich latach rozpoczęły się zajęcia z nauki i doskonalenia gry w bilard.
Zajęcia odbywają się z trenerem Grzegorzem w każdą środę w godz. 17.30 - 19.30 na terenie LO XIV przy ul. Brucknera. Serdecznie zapraszamy naszych seniorów!

Senioralne Spotkania w Magnolia Park 22.października
W Centrum Handlowym Magnolia Park w dniu 22.października z udziałem osób z niepełnosprawnościami (ŚDS Ostoja) i uczniów wrocławskiej Szkoły Podstawowej nr 102, grupa około 50-ciu seniorów rozegrała finałowy turniej Senioralnych Mistrzostw Wrocławia w Petanque - MASTERS 2025.
Nagrody ufundowane przez Magnolię, 6 kompletów kijków do nordic walking zwycięzcom wręczali Przewodniczący WSZS i Prezes Fundacji Masters Wrocław.
Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze, jak zwykle oprócz turnieju w bule rywalizowano w zawodach darta i cornhole.

Czytaj więcej: Senioralne Spotkania w Magnolia Park 22.października
Senioralne Spotkania w Magnolia Park 17. września
W dniu 17. września (środa) w MAGNOLIA – Park grupa seniorek i seniorów wzięła udział w festynie sportowym, którego centralnym punktem był turniej w bule
Rywalizowano również w pozostałych przyjaznych seniorom dyscyplinach sportowych tj. cornhole oraz dmuchany dart.
Dziękujemy MAGNOLIA Park za gościnność, poczęstunek i nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej: Senioralne Spotkania w Magnolia Park 17. września
Festyn na Grabiszynie
W dniu 7. września na terenie Parku Grabiszyńskiego podczas festynu trenerzy osiedlowi i senioralni przygotowali dla licznie przybyłych wiele atrakcji. Oprócz stanowisk takich jak dmuchany dart, bramki celnościowe, siatkówka trenerzy zorganizowali mini turniej w bule oraz warsztaty nordic walking. Tutaj galeria zdjęć.

Relacja z wyjazdu do Głuchołaz
W dniach 3- 5 września grupa seniorów z Wrocławia wzięła udział w wyjeździe sportowo-rekreacyjnym do Głuchołaz.
W zaprzyjaźnionym ośrodku Banderoza nasi seniorzy mieli możliwość rywalizować z miejscowymi seniorami oraz studentami przebywającymi na obozie adaptacyjnym. Zawody odbywały się przede wszystkim w dyscyplinach bulopodobnych ale również w darcie, cornhole, molkky.
Seniorzy uczestniczyli też w gimnastyce porannej oraz wycieczce po atrakcjach lokalnych. Pogoda dopisała, humory również (zwłaszcza na ognisku:).
Tutaj galeria zdjęć.

Strona 5 z 39







