Drukuj
Kategoria: Trener Senioralny
Odsłony: 456

W dniu 07.09. 2022r. (środa) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” odbył się Siódmy Letni – Wakacyjny TURNIEJ „Senioralne środy z bulami bez bólu”(SŚzBbB), był to turniej drużyn trzyosobowych (tripety) rozegrany systemem każdy z każdym i mecze finałowe. Uczestniczyło 20 zawodników (11 seniorek i 9 seniorów).

Po ponad 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna MARTY, która w finale pokonała drużyną ALI a trzecie miejsce zdobyła drużyna STASIA. Przy słonecznej  pogodzie wszystko obyło się bez bólu.  Zwycięzcy zostali nagrodzeni czekoladami, którymi z ochotą podzielili się z wszystkimi uczestnikami turnieju.

WYNIKI  VII Letniego TURNIEJU

1. MARTA, NINA, TERESA2 po 10pkt. do SŚzBbB;
  2. ALA, ELA2, WŁADEK po 8pkt. do SŚzBbB;
  3. STAŚ, IRENA1, BOGUŚ po 6pkt. do SŚzBbB;
  4. IRENA2,TADEUSZ, LEON2po 4pkt. do SŚzBbB;
  5. ELA1, MIRKA, ANTONI po 3pkt. do SŚzBbB
  6. GRAŻYNA2, JERZY, JANEK,LEON1 po2 pkt.

Po siedmiu turniejach na czele klasyfikacji SŚzBbB spore zmiany, na pierwsze miejsce powróciła IRENA1, na drugie z piątego wyszła MARTA a na trzecie spadł ANTONI - różnice są jednopunktowe. Oj będzie walka - bo do końca LATA zostały już tylko dwa TURNIEJE.