Blue Flower

W sobotę (03.12.2022r) Wrocławski Szkolny Związek Sportowy w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” na zaproszenie wrocławskiego klubu sportowego ŚLĘZA zorganizował w ramach piłkarskiego festynu na obiektach Ślęzy (po raz pierwszy na sztucznej trawie i pod dachem) Turniej BARBÓRKOWY dla SENIORÓW i wszystkich chętnych uczestników FESTYNU (głównie rodziców młodych piłkarzy). W Turnieju uczestniczyło 12 drużyn, w którym prym wiedli nasi seniorzy (BRAWO). W ciągu 3-godzinnych zawodów rozegrano 36 meczów (na sześciu „zbudowanych” przez nas trawiastych BULODROMACH) w dwóch grupach po sześć drużyn systemem „każdy z każdym” i mecze o miejsca. W TURNIEJU zwyciężyła drużyna ANTONIEGO przed drużynami KRYSTYNY2 i WIEŚKA.

W dniu 30.11. 2022r. (środa) Wrocławski Szkolny Związek Sportowy w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” zorganizował po raz pierwszy SENIORALNY TURNIEJ „MASTERS PETANQUE 2022” i CZEKOLADOWY TURNIEJ POCIESZENIA (SŚzBbB – Senioralne Środy z Bulami bez Bólu). Był to turniej singlowy 8 najlepszych seniorów w klasyfikacji całorocznej (za nieobecnego ósmego BOGUSIA wystąpiła dziewiąta TERESA2), rozegrany systemem każdy z każdym w  dwóch grupach i mecze o miejsca. Pozostała 11 zagrała turniej pocieszenia - 4 drużyny każdy z każdym i mecze finałowe; łącznie 19 zawodników (14 seniorek  i 5 seniorów) z całego Wrocławia i okolic. Przy mroźnej  listopadowej (andrzejkowej) pogodzie po prawie 3 godzinnej rywalizacji – wyniki Turniejów wyglądały następująco:

W minioną środę w Parku Południowym odbył się dziewiąty finał "Jesienny Turniej Senioralny - środy z Bulami Bez Bólu". Po 3 godzinach grania wszystko stało się jasne. Spośród ponad 200 uczestników w 11 turniejach pierwsze miejsce zajęła Krystyna2, drugie miejsce zajął Jerzy, a trzecie Irena2. Seniorzy zakończą sezon plenerowy w przyszłym tygodniu, w środę 30 listopada Turniejem "Masters Petanque", w którym uwzględnione zostaną wszystkie turnieje rozegrane w 2022 roku, czyli z edycji wiosennej, letniej i jesiennej.

W dniu 28.11 grupa seniorów z Senioralnych Śród z Bulami bez Bólu z Programu Wrocławski Trener Senioralny kibicowała już po raz drugi naszej drużynie VOLLEY Wrocław w meczu piątej kolejki Tauron Ligi z drużyną ŁKS Commercecon Łódź. Dzięki operatywności naszego Dyrektora Programu P. Bogdana będziemy mogli już do końca sezonu 2022/23 (kwiecień 2023) kibicować naszym siatkarkom w TAURON LIDZE.
Niestety nasza drużyna przegrała 0:3 z obecnie najlepszą drużyną ligi, która w pięciu meczach nie straciła seta (a w pierwszym secie było blisko NIESTETY przegraliśmy 24:26) Cała dziesiątka zadowolona z udanego wieczoru i kolejnego spotkania z SUPERVOLEJKĄ (zdjęcie) już szykuje się na kolejny mecz z UNI Opole (czwartek 08.12 godz 21).

W dniu 23.11. 2022r. (środa) Wrocławski Szkolny Związek Sportowy w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” zorganizował DZIEWIĄTY FINAŁOWY JESIENNY TURNIEJ SENIORALNE ŚRODY Z BULAMI BEZ BÓLU (SŚzBbB), turniej drużynowy a rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach play off i mecze o miejsca. Uczestniczyło 8 zespołów łącznie 21 zawodników (14 seniorek i 7 seniorów) z całego Wrocławia i okolic.
Przy ładnej listopadowej pogodzie po prawie 3-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna WŁADKA z MIRKĄ przed drużyną TADEUSZA i drużyną IRENY2.

W dniu 16.11. 2022r. (środa) Wrocławski Szkolny Związek Sportowy w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” zorganizował ÓSMY JESIENNY TURNIEJ SENIORALNE ŚRODY Z BULAMI BEZ BÓLU (SŚzBbB), turniej drużyn trzyosobowych (triplety) a rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach play off i mecze o miejsca. Uczestniczyło 8 zespołów łącznie 24 zawodników (16 seniorek i 8 seniorów) z całego Wrocławia i okolic.
Przy typowo listopadowej pogodzie po prawie 3-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna ANTONIEGO z JÓZEFINĄ i JANUSZEM przed drużyną JERZEGO i WŁADKA.

W dniu 12.11.2022r grupa seniorów z Senioralnych Śród z Bulami bez Bólu z Programu Wrocławski Trener Senioralny kibicowała naszej drużynie VOLLEY Wrocław w meczu trzeciej kolejki Tauron Ligi z drużyną STALI Bielsko.
Niestety nasza drużyna po pięciosetowej walce przegrała 2:3 a jedyną seniorką w miarę zadowoloną z wyniku była Mirusia, której najbliższa Rodzina mieszka w Bielsku-Białej (i pierwsza dowiedziała się o zwycięstwie bielskiej drużyny). Pomimo minimalnej porażki naszej drużyny cała senioralna dwunastka zadowolona z udanego sobotniego wieczoru i spotkania z SUPERVOLEJKĄ (zdjęcie) wróciła do swoich domów.

W dniu 09.11. 2022r. (środa) Wrocławski Szkolny Związek Sportowy w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” zorganizował SIÓDMY JESIENNY TURNIEJ SENIORALNE ŚRODY Z BULAMI BEZ BÓLU (SŚzBbB) ,turniej drużyn trzyosobowych (triplety) a rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach play off i mecze o miejsca. Uczestniczyło 8 zespołów łącznie 26 zawodników (17 seniorek i 9 seniorów) z całego Wrocławia i okolic.
Przy pięknej jesiennej pogodzie po prawie 3-godzinnej rywalizacji bez porażki zwyciężyła drużyna JUBILATA STASIA (efektowny prezent - odśpiewano mu tradycyjne STO LAT) z EWĄ1i RENATĄ przed drużyną WŁADKA i drużyną BOGUSIA.