Blue Flower

Dzisiaj 21.02.2024r. (środa) , rekordowa w Zajezdni TRATWA - 27-osobowa grupa Seniorek i Seniorów z „Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu”(SSzbbb)” w ramach Programu Wrocławski Trener Senioralny, rozegrała jedenasty w tym roku Turniej w dyscyplinach bulopodobnych – tym razem w soft petanque (miękkie bule), w gościnnie nam udostępnionej – Sali Stowarzyszenia – TRATWA, Zajezdnia Legnicka 65.

Dzisiaj 20.02.2024r. (wtorek)  21-osobowa grupa Seniorek i Seniorów z „Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu”(SSzbbb)” w ramach Programu Wrocławski Trener Senioralny rozegrała dziesiąty w tym roku turniej w dyscyplinach bulopodobnych – BOCCIA, w gościnnie nam udostępnionej – Sali Stowarzyszenia – TRATWA, Zajezdnia Legnicka 65.
W Turnieju BOCCIE uczestniczyło 7 drużyn trzyosobowych i rozegrany został systemem każdy z każdym i po rozegraniu 21 jednopartyjnych meczów konieczna była 10-meczowa dogrywka o miejsca 2 - 6 ponieważ 5 drużyn miało po 3 zwycięstwa . Na dzisiejszych zajęciach gościliśmy Dyrektora Programu Wrocławski Trener Senioralny, który kibicował naszym seniorom w tej zaciętej rywalizacji.


W dniu zakochanych, czyli 14 lutego, 29 seniorek i seniorów stanęło do walki, w ramach pierwszych Halowych Senioralnych Mistrzostw Wrocławia w BULE (soft petanque) "MAGNOLIA 2024". Był to turniej drużynowy, trzy i czteroosobowe drużyny, grały systemem każdy z każdym w dwóch grupach, a potem mecze o miejsca. Po prawie 3-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna Alicji z Teresa 2 i z wracającym po rekonwalescencji Antonim 1, którzy w finałowej rozgrywce pokonali 6:1 drużynę Halinki. Jeśli pogoda pozwoli, w nadchodzących dniach seniorzy znów będą bawić się na świeżym powietrzu, w swoim stałym miejscu w Parku Południowym pod pomnikiem Chopina, we wtorki, środy i czwartki o godzinie 11:00. Zapraszamy !

Tutaj do pobrania regulamin zawodów a tutaj formularz zgłoszeniowy.

W dniu 16.02.2024r. (piątek) grupa seniorów z Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu (SSzbbb), Programu Wrocławski Trener Senioralny , odbyła zajęcia
zintegrowane z grupa podopiecznych Stowarzyszenia OSTOJA (MARYSIA, JACEK, MACIEK, PAWEŁ, WIESIEK i MICHAŁ ) ze swoją wychowawczynią Panią Grażynką,
w Sali lustrzanej, gościnnie udostępnionej nam przez stowarzyszenia Świętego Brata Alberta i rozegrała mecze towarzyskie w Soft Petanque (miękkie bule) i BOCCIE
drużyn 3-osobowych pod nazwami:

Dzisiaj 14.02.2024r. (środa) , 8 drużyn - 29 Seniorek i Seniorów w ramach Programu Wrocławski Trener Senioralny (Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego), rozegrała pierwsze Halowe Senioralne Mistrzostwa Wrocławia w BULE (soft petanque) – MAGNOLIA 2024.
Turniej był turniejem drużyn ( trzy i czteroosobowych) i rozegrany został systemem każdy z każdym w dwu grupach i mecze o miejsca.
Po prawie 3-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna ALICJI z TERSĄ2 i z wracającym po rekonwalescencji ANTONIM1 (dużo zdrówka Toni), którzy w finałowej rozgrywce pokonali 6:1 drużynę HALINKI .

Dzisiaj 13.02.2024r. (wtorek) , 18 osobowa grupa Seniorek i Seniorów z „Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu”(SSzbbb)” w ramach Programu Wrocławski Trener Senioralny, rozegrała ósmy w tym roku Turniej w dyscyplinach bulopodobnych – BOCCIA, w gościnnie nam udostępnionej – Sali Stowarzyszenia – TRATWA, Zajezdnia Legnicka 65
W Turnieju BOCCIE uczestniczyło 6 drużyn trzyosobowych i rozegrany został systemem każdy z każdym w dwu grupach i mecze o miejsca, a na koniec rozegrano mecz „śledzikowy”, PANIE (9) kontra PANOWIE (9), w którym Panowie nie dali szans Paniom wygrywając 9:3 - zdobywając po 1 dodatkowym punkcie do klasyfikacji Senioralnych Mistrzów - MASTERS 2024.

W dniu 09.02.2024r. (piątek) 11-osobowa grupa seniorów z Senioralnych Spotkań z bulami bez bólu (SSzbbb), Programu Wrocławski Trener Senioralny odbyła zajęcia przygotowawcze do I Halowych Senioralnych Mistrzostw Wrocławia w miękkie bule (SOFT PETANQUE) – MAGNOLIA 2024, w Sali lustrzanej, gościnnie udostępnionej nam przez stowarzyszenia Świętego Brata Alberta. Pogrupowani w trzy drużyny dwie czteroosobowe i jedna trzyosobowa, rozegrali 3 Turnieje każdy z każdym , 2  w bule i 1 w Boccie.