Blue Flower

Za nami kolejna impreza sportowo-rekreacyjna zorganizowana przez trenerów senioralnych i osiedlowych. Tym razem 11 czerwca spotkaliśmy się na polanie na Karłowicach przy ulicy Kasprowicza, wspólnie z Radą Osiedla zorganizowaliśmy piknik sportowo-rekreacyjny, który był adresowany głównie do mieszkańców Karłowic.
Został zorganizowany turniej piłki nożnej oraz miasteczko sportowe, w którym uczestnicy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji nie tylko sportowych.
Dla najmłodszych przygotowane były: - 3 dmuchańce, strzały z łuku, gra na specjalnym boisku w mini piłkę nożną oraz unihokeja, rekreacyjny tor przeszkód, gra w piłkarzyki, rzuty kółkami ringo do celu, rzuty woreczkami na celność
Dla seniorów i nie tylko: pierwsza pomoc przedmedyczna (trzy fantomy), turniej w bule, badminton.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe upominki a uczestnicy turnieju piłki nożnej puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Osiedla.
Zapraszamy na kolejną imprezę - tym razem na obiekty sportowe 1KS Ślęza Wrocław na Kłokoczycach w dniu 19 czerwca w godzinach 11.00 -15.00.