Blue Flower

Za nami półmetek wakacji, Wrocławski Szkolny  Związek Sportowy wspólnie z Trenerami Osiedlowymi i Trenerami Senioralnymi przygotował specjalny program LATA 2023, który był adresowany do osób pozostających w miejscu zamieszkania. Zorganizowaliśmy 5 pikników sportowo-rekreacyjnych na wrocławskiej Pergoli, w których uczestniczyło przeszło 3500 osób. Relacje na bieżąco na naszych stronach internetowych i Facebook. W każdy czwartek na kąpielisku Morskie Oko turnieje piłki sitkowej plażowej MARCHE CUP, które cieszą się bardzo dużym  zainteresowaniem (w lipcu uczestniczyło 41 zespołów), środy zarezerwowane są na senioralne turnieje Bule bez Bólu, które odbywają się w Parku Południowym .
Wszystkie te atrakcje, zajęcia planowe trenerów osiedlowych i senioralnych kontynuowane są również w sierpniu. Zapraszamy, szczegóły na naszych stronach.
Dzięki różnorodnym dyscyplinom sportowym, warsztatom mogą w nich uczestniczyć zarówno najmłodsi, jak i seniorzy. Dzięki dotacji Miasta Wrocławia udział jest całkowicie bezpłatny i oczywiście nikt nie wraca do domu z pustymi rękami, bo dzięki partnerom Hala Stulecia, MCS Wrocław, Kuchnie Marche każdy dostaje upominek (sprzęt sportowy, medal, koszulkę, bon rabatowy do kuchni Marche).