Blue Flower

W dniu 26 sierpnia na wrocławskiej Pergoli odbył się ostatni piknik/festyn LATA Z TRENEREM OSIEDLOWYM I TRENEREM SENIORALNYM, w którym uczestniczyło około 450 osób (rodziny z dziećmi, wrocławscy seniorzy).
Największym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się specjalne konkursy, w których była możliwość bezpośredniej rywalizacji ( konkursy : w strzelaniu z łuku, darta , rzutki ringo na jeża).
Dla osób nieco starszych trenerzy przygotowali wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych między innymi :kijki ,gry i zabawy zręcznościowe, szachy.
Na zakończenie udziału w poszczególnych aktywnościach dla uczestników jak zwykle czekały okolicznościowe nagrody/upominki. Tutaj galeria zdjęć.

Podsumowując w okresie wakacji 2023 trenerzy osiedlowi i senioralni przygotowali specjalny program LATA Z TRENEREM OSIEDLOWYM I TRENEREM SENIORALNYM, którego areną działania były tereny zielone miasta Wrocławia :
- wrocławska Pergola, gdzie odbyło się 8 festynów /pikników adresowanych do różnych kategorii wiekowych (3 pikniki dla seniorów, 5 pikników dla dzieci, młodzieży i całych rodzin). Łącznie w imprezach na wrocławskiej Pergoli wzięło udział około 3500 osób.
-kąpielisko Morskie Oko, gdzie tradycyjnie przez lipiec i sierpień rozgrywane były siatkarskie turnieje siatkówki plażowej MARCHE CUP, w których uczestniczyło w siedmiu turniejach przeszło 70 zespołów
-SENIORALNE ŚRODY Z BULAMI BEZ BÓLU - Park Południowy, turnieje, w których uczestniczyło przez lipiec i sierpień przeszło 200 wrocławskich seniorów
-Rodzinne Centrum Golfa w Parku Grabiszyńskim – warsztaty gry w golfa z udziałem 30 seniorów .

Można powiedzieć, że tegoroczna akcja Lata z Trenerem Osiedlowym i Trenerem Senioralnym 2023 adresowana do osób pozostających w okresie wakacji w miejscu zamieszkania cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczyć może tak duża frekwencja, warto tutaj także dodać ,że udział we wszystkich naszych działaniach był bezpłatny .
Duże słowa podziękowania kierujemy do naszych partnerów, dzięki którym w taki właśnie sposób mogliśmy przeprowadzić całą akcję Lata 2023 ( Hala Stulecia, MCS Wrocław, Kuchnie Marche).Osobne słowa podziękowania kierujemy do głównych wykonawców, realizatorów naszych działań TRENERÓW OSIEDLOWYCH I TRENERÓW SENIORALNYCH, to Oni za każdym razem przygotowywali poszczególne imprezy ,służyli radą i pomocą wszystkim uczestnikom ,jeszcze raz dziękujemy .
Wszystkie nasze działania z okresu wakacji prezentowane były i są na stronach internetowych WSZS oraz przez środki masowego przekazu: telewizję SportGame, TVP 3 Wrocław , Słowo Sportowe , Gazetę Wrocławską .
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i do zobaczenia w kolejnych działaniach WSZS .