Blue Flower

W dniu 28.06.2023r. (jak zwykle w środę) przy letniej pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” wystartowaliśmy z Wakacyjno/Letnim cyklem Turniejów „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB)”. W meczach uczestniczyło 17 seniorek i 11 seniorów oraz całkowicie niespodziewanie Pan Prezydent Miasta Wrocławia z Asystentką – (czyli łącznie 30 uczestników), którzy uświetnili nasze rozgrywki.
Pierwszy, wakacyjno/letni turniej był turniejem drużyn trzyosobowych (niektóre drużyny czteroosobowe) rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch grupach play-off i mecze o miejsca.
Po ponad 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna ELI w składzie ELA,MIRKA, LEON i Pan PREZYDENT (w pierwszych 2 meczach) przed drużynami JOLI i JÓZKA. Mecze były zacięte ale wszystko obyło się tradycyjnie bez bólu i w przyjemnej wesołej atmosferze. Dwie zwycięskie drużyny zostały uhonorowane czekoladami ufundowanymi przez Wrocławski SZS, które zostały jak zwykle rozczęstowane wśród wszystkich uczestników turnieju.
 
WYNIKI TURNIEJU
1. ELA,MIRKA, LEON i Pan PREZYDENT po 11pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
2. JOLA,IRENA1,TADEUSZ1 i ZYGMUNT po 9 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
3. JÓZEK, IRENA2 i STAŚ po 7 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
4. KRYSTYNA2,DANUSIA1i HENIU po 5 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
5. KASIA BASIA, WANDA i ZENEK po 4 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
6. GRAŻYNKA1, KRYSIA3 i JUREK po 3 pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
7. ALA, STENIA,ANTONI i Pani ASYSTENT po 2pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
8. RENATA, MARTA i TADEUSZ2 po 1pkt do klasyfikacji SŚzBbB;
Zapraszamy na jutrzejsze i wtorkowe (04.07) zajęcia (godz.11), których wilczą częścią będzie gra w petanque ale także gimnastyka, 2-3 km spacer nordic walking wokół oczka wodnego i przyjazne ćwiczenia na siłowni napowietrznej.
A w następną środę (05.07) godz 11 kolejny DRUGI TURNIEJ WAKACYJNO/LETNI SŚzBbB jak zawsze w Parku Południowym przy Pomniku F. Chopina. ZAPRASZAMY.