Blue Flower

W dniu 22.08.2023r. (wtorek) przy upalnej ,letniej pogodzie, 18 osobowa grupa seniorów (11 Pań i 7 Panów ) z „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” na dzisiejszych zajęciach gościła po raz drugi 8 osobową grupą ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami „OSTOJA” (3 wychowawców i piątka podopiecznych Marysia, Małgosia, Wiesiu ,Michał i Jacek) którzy byli kapitanami zintegrowanych drużyn  dwuosobowych (w każdej za wyjątkiem jednej aby było do pary)). Po obowiązkowej rozgrzewce, odbył się Turniej rozegrany systemem każdy z  każdym w którym zwyciężył WIESIU z WANDĄ przed Jackiem i Stenią oraz Małgosią i Zenkiem.

WYNIKI TURNIEJU

 1. WIESIU i Wanda 5-7;
 2. JACEK i Stenia 5-6;
 3. MAŁGOSIA i Zenek 5-6;
 4. Tadeusz i Józek 5-6;
 5. MARYSIA i Staś 5-5;
 6. MICHAŁ i Teresa 5–1.

Na zakończenie w dwumeczu drużyn dwu i trzy osobowych OSTOJA kontra SENIORZY wygrali seniorzy 11:1 (6:1 i 5:0). Nie sam jednak wynik był najważniejszy ale to że już po raz drugi w dziejach Senioralnych Spotkań z Bulami bez Bólu zagraliśmy w składach mieszanych (zagraliśmy mecze między sobą) z pełnym zadowoleniem wszystkich uczestników tej nowatorskiej zabawy z Petanką.

W drugiej części zajęć ( już bez naszych gości) seniorzy rozgrali TURNIEJ drużyn trzyosobowych systemem każdy z każdym w którym zwyciężyła drużyna JOLI z TADUSZEM i JURKIM.

WYNIKI TURNIEJU

 1. JOLA,TADEUSZ i JUREK -6
 2. KRYSIA, HANIA i IRENKA -5
 3. STAŚ, WANDA i JANUSZ -5
 4. STENIA, ZENEK i LESŁAW -4
 5. TERESA i PIOTR -4
 6. BOŻENKA, DANUSIA i JÓZEK -0punktów.

Zapraszam na jutrzejszy PIĄTY TURNIEJ Senioralne śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) i czwartkowe zajęcia jak zwykle o godz. 11 w Parku Południowym przy Pomniku F. Chopina. DO ZOBACZENIA .