Blue Flower

W dniu 07.09.2023r. (czwartek) przy upalnej, letniej pogodzie, 32 osobowa grupa seniorów (23 Panie i 9 Panów) z „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” na dzisiejszych zajęciach gościła w pierwszej części zajęć trenera i czołowego zawodnika sekcji paraolimpijskiej BOCCIE (dyscypliny – „petankopodobnej”) z WZSN START Wrocław, celem przedstawienia i zaproponowania integracji środowiska paraolimpijskiego ze środowiskiem senioralnym na bazie PETANQUE - BOCCIE. Szóstka seniorów rozegrała pokazowe mecze z gośćmi – i omówiliśmy podstawy dalszej współpracy.
W drugiej części zajęć odbył się TURNIEJ BULE z udziałem ośmiu drużyn czteroosobowych (32 zawodników) systemem każdy z każdym w dwóch czterodrużynowych grupach i mecze o miejsca, w którym zwyciężyła drużyna MIRKI z Elą1, Teresą2 i Zygmuntem.
 
WYNIKI TURNIEJU
1. MIRKA, ELA1,TERESA2, ZYGMUNT
2. ALICJA,ELA2,MADZIA, KRYSIA;
3. ZENEK,BOŻENKA,EWA1,LEON;
4. IRENA1,GRAŻYNKA1, STENIA ,JUREK ;
5. JOLA1, JOLA2, ANDRZEJ I TADEUSZ;
6. TERESA1,GRAŻYNA2, OLA, TERESA3;
7. LESŁAW, BASIA,OLA2, KRYSIA4;
8. DANUSIA, ELA3, JÓZEK, STAŚ
Zapraszam na wtorkowe zajęcia godz.9.30 , MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SENIORÓW W BULE 2023 – ÓSMY TURNIEJ Senioralne śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) środa i czwartkowe zajęcia jak zwykle o godz. 11 w Parku Południowym przy Pomniku F. Chopina. DO ZOBACZENIA.