Blue Flower

W dniu 10.09.2023r. (niedziela) przy letniej pogodzie w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” - wrocławskiego SZS, grupa 10 seniorów z „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB)” przeprowadziła warsztaty i przeprowadziła i rozegrała Turniej Senioralny na murawie w Parku Grabiszyńskim. Chętnych do gry i nauki było sporo.
Turnieje był turniejem drużyn dwu osobowych (5) rozegrany systemem pucharowym. Po ponad godzinnej rywalizacji wygrała para małżeńska – STENIA i ZENEK (Król Parkietu - Dyskoteki piątkowej Radia POGODA) z Nowego Dworu przed Teresą3 i Tadeuszem i Jolą i Józkiem. Nagrody wręczyła przedstawicielka- organizatora festynu Rady Osiedla GRABISZYN-GRABISZYNEK a zarazem Przewodnicząca Klubu Seniora (Na Blacharskiej) Pani Maria – dziękujemy.
Należy nadmienić, że po raz kolejny nasze rozgrywki odwiedził Prezydent Wrocławia – dziękujemy za wsparcie dla naszej działalności.
ZAPRASZAMY na kolejne spotkania z wrocławską senioralną petanką we wtorek (12.09 – godz 9.30) zajęcia integracyjne z dziećmi ze SP Specjalnej nr 104 (Wrocław – Krzyki) i w środę (13.09 godz. 11.00) na ÓSMY TURNIEJ Senioralne Środy z Bulami bez Bólu, który jest zarazem CZWARTYMI MISTRZOSTWAMI WROCŁAWIA SENIORÓW w BULE (Triplety - w wrocławskim Parku Południowym). ZAPRASZAMY.