Blue Flower

W dniu 12.09.2023r. (wtorek) przy typowo letniej pogodzie, 18-osobowa grupa seniorów (11 Pań i 7 Panów ) z „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” na dzisiejszych zajęciach gościła 7-osobową grupą miłośników petanki ze SP 104 Wrocław ( Pani Małgorzata – nauczyciel, wychowawca i szóstka jej podopiecznych dwie JULIE, KAROLINA, ANASTAZJA, DAMIAN i MICHAŁ), którzy byli kapitanami zintegrowanych drużyn trzyosobowych (TRIPLETY).
Po obowiązkowej rozgrzewce odbył się turniej rozegrany systemem każdy z każdym, w którym zwyciężyła drużyna MICHAŁA z seniorkami MIRUSIĄ i ELĄ przed drużyną ANASTAZJI i drużynami DAMIANA i KAROLINY.
 
WYNIKI TURNIEJU
1. MICHAŁ, Mirusia i Ela 5-9;
2. ANASTAZJA, Teresa3 i Zygmunt 5-8;
3. DAMIAN, Bożenka i Stenia 5-5;
4. KAROLINA, Halinka i Staś 5-5;
5. JULIA2, Teresa4, Jola 5-2;
6. JULIA1, Basia i Zenek 5–1.
Jednak najważniejszym celem tego turnieju nie było zwycięstwo, a integracja między pokoleniami, budowanie więzi społecznych oraz propagowanie aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Dziękuję Pani Małgosi za wsparcie a dzieciom za udział i wniesienie do naszych zawodów dużo radości i uśmiechu. ZAPRASZAMY ponownie.
W drugiej części zajęć (już bez naszych gości) seniorzy grali między sobą a także uczestniczyli w zajęciach NORDIC WALKING (z okazji trwających we Wrocławiu DNI SENIORA), które prowadził MISTRZ Świata w NW powyżej lat 75 Pan Bogdan – fenomenalne doświadczenie dla wszystkich trenerów i pełnych zapału seniorek i seniorów.
ZAPRASZAM na jutrzejszy ÓSMY TURNIEJ Senioralne śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB), który jest zarazem IV Senioralnymi Mistrzostwami WROCŁAWIA 2023 w Petanue (drużyn trzyosobowych – TRIPLETY) o godz. 11 w Parku Południowym przy Pomniku F. Chopina. DO ZOBACZENIA .