Blue Flower

Po wczorajszym treningowym Turnieju w którym zwyciężyła Basia Magda i Staś dzisiaj 08.11.2023r. tradycyjnie w środę przy typowo jesiennej pogodzie rozegraliśmy Czwarty Jesienny Turniej „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB)”. W Turnieju uczestniczyło 25 zawodników (14 seniorek i 11 seniorów) połączonych w 8 drużyn, oraz kilkanaścioro zainteresowanych zawodami spacerowiczów Parku Południowego.
Turniej był turniejem drużyn trzyosobowych i rozegrany został systemem każdy z każdym w dwu grupach i mecze o miejsca.
Po ponad 2-godzinnej rywalizacji zwyciężyła drużyna dziewczyn z Psiego Pola IRENKA2, EWA3 i TERESA2 z Krzyków przed drużyną ALICJI i drużyną OLI2.
Mecze były zacięte (finał 6:5) ale wszystko obyło się tradycyjnie bez bólu w przyjemnej wesołej atmosferze i z słodkimi nagrodami na zakończenie (ufundowanymi przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy).
Turniej wizytował Dyrektor Programu Wrocławski Trener Senioralny, który zapoznał seniorów z planowanymi imprezami sportowymi do końca bieżącego roku, jak i z zamierzeniami na rok przyszły (2024) - wysłuchał również ciekawych propozycji i próśb naszych seniorów.

WYNIKI TURNIEJU
1. Irena2, Ewa3 i Teresa2 po 11pkt. do SŚzBbB;
2. Ala, Mirusia, Marta i Tadeusz po 9 pkt. do SŚzBbB;
3. Ola2, Janek i Leon po 7 pkt. do SŚzBbB;
4. Zenek, Antoni i Janusz po 5 pkt. do SŚzBbB;
5. Renata, Krysia3 i Wiesiek po 4 pkt. do SŚzBbB;
6. Stenia, Bożenka i Andrzej po 3 pkt. do SŚzBbB;
7. Basia , Magda i Stasio po 2 pkt do SŚzBbB;
8. Kasia, Józek i Zygmunt po 1 pkt. do SŚzBbB.
Po czterech jesiennych Turniejach zmiana lidera na czoło wysunęła się TERESA2 przed IRENKĄ2, które wyprzedziły prowadzącą do tej pory BASIĘ dalej MARTA, KASIA i MIRUSIA z MAGDĄ (ale tuż za nimi ALICJA i STENIĄ) – BRAWO DZIEWCZYNY - TAK TRZYMAĆ.