Blue Flower

W dniu 30.11.2023r. (czwartek) po raz pierwszy w sezonie jesiennym a właściwie zimowym, 10-osobowa grupa z Senioralnych Spotkań z BULAMI bez BÓLU – Programu Wrocławski Trener Senioralny, skorzystała z możliwości trenowania naszych ulubionych dyscyplin sportu w Sali lustrzanej, gościnnie udostępnionej nam przez Stowarzyszenia Świętego Brata Alberta.
Nasze spotkanie jak zawsze rozpoczęło się od lekkiej rozgrzewki, a następnie odbyliśmy dwie tury Turnieju (mecz i rewanż) - każdy z każdym mecze w tzw. SOFT PETANQUE (miękkie bule – aby nie niszczyć wykładziny podłogowej) , w której bezkonkurencyjna (bez porażki) okazała się drużyna STENI z Mirusią i Zenkiem.

WYNIKI TURNIEJU:
1. STENIA, MIRUSIA i ZENEK 4 – 7;
2. BASIA, BOŻENKA i TADZIU 4 – 4;
3. IRENKA< KRYSTYNA2 i EWA1 4 – 1.

W drugiej części zajęć jako przygotowanie do przedświątecznego Turnieju Integracyjnego – w Stowarzyszeniu START rozegraliśmy TURNIEJ w dyscyplinie paraolimpijskiej -BOCCIA, w którym wygrała drużyna BASI przed drużyną Irenki i drużyną Steni.
WYNIKI TURNIEJU:
1. BASIA, BOŻENKA i TADZIU 2– 4;
2. IRENKA, KRYSTYNA2 i JANUSZ 2 – 2;
3. STENIA, MIRUSIA i ZENEK 2 – 0.
Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci z radością czekają na przyszłotygodniowe zajęcia (może znowu w Parku Południowym) z ich ULUBIONYCH DYSCYPLIN sportu. DO ZOBACZENIA.