Blue Flower

Na zaproszenie kierownictwa, wychowawców i podopiecznych placówki OSTOJA w dniu 11.12.2023r. (poniedziałek) 7-osobowa grupa seniorów (STENIA, JOLA, MIRUSIA, STASIU, TADEUSZ, ZENEK i JANUSZ) z „Senioralnych śród z bulami bez bólu”(SŚzBbB) w ramach programu „Wrocławski Trener Senioralny” , gościła na spotkaniu z kierownictwem , wychowawcami , podopiecznymi i ich rodzicami na wytwornie przygotowanym poczęstunku, przedświątecznych rozmowach i pracowitych warsztatach w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami „OSTOJA” we Wrocławiu przy ul. Stawowej 1A.

To sympatyczne , przepełnione radością i uśmiechem i pracowitą makramą spotkanie z Marysią, Maćkiem, Wieśkiem i innymi podopiecznymi Ostoi było dla nas wielką przyjemnością w tym przedświątecznym czasie, czego daliśmy wyraz wpisem w kronice tej świetnie pracującej dla wrocławskich osób z niepełnosprawnościami placówce. BARDZO DZIĘKUJEMY.
Na spotkaniu był też akcent sportowy, pani kierownik i trener wyróżnili DYPLOMAMI zwycięzców ubiegło piątkowych I MISTRZOSTW OSTOI 2023 w DYSCYPLINACH BULOPODOBNYCH – MARYSIĘ i MAĆKA - GRATULUJEMY.
Do zobaczenia na następnych tak miłych, wspólnych spotkaniach, ale przede wszystkim na boiskach, bulodromach na świeżym powietrzu. WESOŁYCH ŚWIĄT.