Blue Flower

W środę (20.12) w Zajezdni SKATEPARK (Legnicka 65A) 20 osobowa grupa seniorów z „Senioralnych spotkań z bulami bez bólu” gościła na naszym spotkaniu wigilijnym zaprzyjaźnioną grupę podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA (Stawowa 1A) z całym Kierownictwem Placówki – Serdecznie Dziękujemy za uświetnienie naszego spotkania.

Nasze spotkanie wigilijne tradycyjnie zaczęliśmy od życzeń i łamania się opłatkiem, wspólnym odśpiewaniem kilku najpopularniejszych kolęd. Dalej uśmiechu i rozmów przy herbacie, kawie i słodkościach (o które zadbały nasze seniorki) nie było końca.
Ale nie obyło się oczywiście bez rzucania kul – rozegrany został Wigilijny Turniej BOCCIA, w którym zagrali wszyscy uczestnicy spotkania. Zwyciężyli wszyscy i zostali wyróżnieni okolicznościowymi dyplomami i tradycyjną czekoladą.
Życząc wszystkim Wesołych Świąt zapraszam chętnych na ostatni w tym roku Turniej Sylwestrowy, który odbędzie się w czwartek (28.12.2023) o godzinie 12 w Sali LUSTRZANEJ (I piętro) Stowarzyszenia świętego Brata Alberta – przy ulicy Kołłątaja 26A – ZAPRASZAM.